| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.80 cm |
| Verpakking hoogte | 3.10 cm |
| Verpakking lengte | 30.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| EAN | 8720847024176 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 76 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2025 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, 40 °C, normaal programma, Machinewas 40 °C, Niet strijken, Machinewas 30 °C |