| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 17 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 8719638741866 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Anti-allergie | |
|---|---|
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, 40 °C, normaal programma, Machinewas 40 °C, Niet strijken, Machinewas 30 °C |