| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product lengte | 64 cm |
| EAN | 8719699432703 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 relaxhoes voor voedingskussen |
| Kleur | Jeans blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Met de relaxhoes maak je een knus babynestje van je voedingskussen en zwangerschapskussen |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |