| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 19.70 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 8719699432642 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 relaxhoes voor voedingskussen |
| Kleur | Petrol |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Met de relaxhoes maak je een knus babynestje van je voedingskussen en zwangerschapskussen |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |