| Verpakking breedte | 720 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 420 mm |
| Verpakkingsgewicht | 750 g |
| Vorm | U-vorm |
|---|
| EAN | 8719699434554 |
|---|
| Kleur | Mini Dots Teddy, Wit, Grijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|