| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 72 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 42 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.75 kg |
| EAN | 8719699431379 |
|---|
| Kleur | Judy, Wit, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Snoozzz BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|