Comfortabel voeden, ontspannen genieten
Ondersteunt je armen, nek en schouders voor een fijne en ergonomische houding. Het zachte, ademende voedingskussen zorgt voor ultiem comfort voor jou én je baby!
| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 72 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 42 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.75 kg |
| EAN | 8719699430914 |
|---|
| Kleur | Natur Bronze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|