| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 170 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 5400653007541 |
|---|
| Kleur | Lollipop Pink |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen, Polystyreen |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Biologisch katoen |
|---|