doomoo Softy voedingskussen is een kleiner veelzijdig kussen dat uitermate geschikt is voor het geven van borst- en flesvoeding. De microkorrelvulling en de elastische hoes uit zacht biokatoen maken het kussen heel comfortabel voor je baby’tje. Ook later als hij leert zitten, komt het kussen zeker nog van pas!
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 5400653009743 |
|---|
| Kleur | Chiné Pink |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen, Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Biologisch katoen |
|---|