| Product lengte | 29 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 247 mm |
| Verpakking hoogte | 136 mm |
| Verpakking lengte | 657 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1204 g |
| EAN | 5604415094729 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Polisport |
|---|