| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 232 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8719327755181 |
| Fabrieksgarantie termijn | 9 maanden |
| Verpakkingsinhoud | 1x Stefan Francis Puddle jumper 2.0 |
| Drijfvermogen | 30 N |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Nylon |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Instantie keurmerk | Universal Certification and Surveillance Service Trade Ltd. Co. |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maat | One size |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Clipsluiting |
|---|