| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 25 mm |
| Verpakkingsgewicht | 700 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720299837416 |
| Fabrieksgarantie termijn | 9 maanden |
| Verpakkingsinhoud | 1x Stefan Francis Puddle jumper 2.0 |
| Drijfvermogen | 30 N |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Nylon |
| Pasvorm | Normaal |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Instantie keurmerk | Universal Certification and Surveillance Service Trade Ltd. Co. |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maat | One size |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Clipsluiting |
|---|