| Verpakking breedte | 11.6 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 73 cm |
| Verpakking lengte | 73.7 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.50 g |
| Inhoud waterbak | 15.14 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 0 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0733538480395 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 480300 |
| Kleur | Groen-blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Nederlands, Engels, Frans |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Type speeltafel | Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik., NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden |
| Voorbehandeling hout | Onbehandeld |