Een gewatteerde kinderstoelkussen dat je baby extra comfort geeft; dat is de Stokke® Steps™ Babyset Kussen. Dit kussen is speciaal ontwikkeld voor de Stokke® Steps™ Babyset en is te gebruiken voor baby’s vanaf ±6 maanden. Het kussen biedt je kindje extra comfort en geeft daarnaast een frisse, eigen stijl aan de stoel. De stof is waterafstotend en kan in de wasmachine gewassen worden op max. 40°C.
Stokke Steps Baby Set Cushion
| Product breedte | 28 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 17.40 cm |
| Verpakking hoogte | 5.70 cm |
| Verpakking lengte | 29.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 7040353499109 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | ~Stokke® Steps™ Baby Set kussen Geometric Grey OCS |
| Kleur | Geometric Grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 84 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|