Met de Stokke® Steps™ Kinderstoel heb je een ergonomische stoel die geschikt is voor kinderen van 3 tot 12 jaar. De voetensteun is verstelbaar en zorgt ervoor dat je kindje extra comfortabel kan zitten.
Aanpassen voor elke leeftijdsfase
De stoel is beschikbaar vanaf 3 jaar, maar met de Stokke® Steps™ Baby Set is de Stokke® Steps™ Kinderstoel al geschikt vanaf 6 maanden. Om de stoel te gebruiken vanaf de geboorte is de Stokke® Steps™ Wipstoel ideaal.
Gebruiksgemak
De kinderstoel en bijbehorende accessoires zijn handig in gebruik. De accessoires zijn gemakkelijk te bevestigen aan de stoel en zijn daarnaast ook goed schoon te houden.
Veiligheid
Aan de Europese veiligheidsnorm EN 14988 is bij deze kinderstoel voldaan. De kinderstoel heeft een stevig model en kan dus niet zomaar omvallen. Wanneer je kindje zelf uit de stoel kan klimmen zal de voetensteun hierbij helpen.
Eigenschappen
- Perfect te combineren met (los verkrijgbare) Stokke® Steps™ Wipstoel en Baby Set
- Gemaakt van hoogwaardig Europees beukenhout
- Vrij van schadelijke stoffen als ptalaten en bisfenol
- Makkelijk schoon te maken
- Voldoet aan de Europese veiligheidsnorm EN 14988
| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 71 cm |
| Verpakking breedte | 47.20 cm |
| Verpakking hoogte | 18.30 cm |
| Verpakking lengte | 59.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.10 kg |
| EAN | 7040353497013 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1x Stokke® Steps™ Kinderstoel White Hazy Grey |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 84 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | - |
| Inklapbaar |
|---|