Deze schattige Ocean Stripes zwembandjes laat jouw kids trendy de zomer in gaan! Het rood/witte design wordt nog leuker gemaakt door de schattige walvisjes, wat de zwemvleugels uniek maakt. De zwembandjes zijn geschikt voor kids tussen de 0-2 jaar met een gewicht tussen 0-15 kg. Door zijn twee luchtkamers zijn de zwembandjes ook nog eens super veilig. Toch meer veiligheid voor je kindje tijdens het zwemmen? Bekijk dan ook eens de Baby Float in dezelfde print!
| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720783425013 |
| Merk | Swim Essentials |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7432234184134 |
| Kleur | rood |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 15 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|