Dankzij deze wc-brilverkleiner Kiddyloo van Thermobaby kan je kindje helemaal alleen naar het toilet gaan!
Praktisch: je kan de Kiddyloo makkelijk opvouwen en opbergen. Je monteert 'm zeer makkelijk en snel op het toilet.
Ook aan comfort en veiligheid is gedacht. Zo kan je de Kiddyloo makkelijk in de hoogte verstellen en is hij ook voorzien van antisliptreden.
Het maximale draagvermogen van de wc-brilverkleiner is 60 kg.
| Product breedte | 1 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.11 kg |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 365 mm |
| Verpakking hoogte | 215 mm |
| Verpakking lengte | 404 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1367 g |
| EAN | 3023191725535 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3 |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | 1 wc-zitje, 1 stripje, 1 opstapje, 2 stijlen, 2 verstelbare poten, 2 pennen, 5 schroeven en 5 bouten |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Maximale hartafstand toiletbril | 430 mm |
| Met verkleiner | |
| Minimale hartafstand toiletbril | 390 mm |
| Montage | Vrijstaand |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |