Wissel snel je Thule Yepp Nexxt frame montage met deze adapter naar een andere fiets.
| Product gewicht | 0.6 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 182 mm |
| Verpakkingsgewicht | 658 g |
| EAN | 0091021035157 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule Sweden |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel, Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 0 kg |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager, Framebevestiging, Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |