De Topmark buggy Fenn Blue heeft een verstelbare rugleuning en voetensteun, zo kan je de buggy eenvoudig van zit naar een ligstand zetten. Dit is perfect als jouw kindje even een dutje wilt doen! De zonnekap houdt prikkels van buitenaf tegen en beschermd jouw kindje tegen de zon. De Topmark buggy Fenn kun je gebruiken vanaf 6 maanden tot maximaal 22 kg. De buggy is voorzien van een luxe vierwiel vering en dit zorg voor een comfortabele wandeling.
Gebruik je de Topmark buggy even niet? Dan kun je deze gewoon compact inklappen en opbergen!
Afmetingen:
Eigenschappen:
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 107 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 107 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.80 kg |
| EAN | 8717154586855 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Garantie vervalt door overbelasting of onjuist inklappen |
| Verpakkingsinhoud | Buggy frame met mandje en achterwielen 2 stuks zwenk voorwielblokken Zonnekap |
| Kleur | Blue |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Staal, Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 6.2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 107 cm |
| Product lengte ingeklapt | 26 cm |
| Type buggy | Paraplu buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 4 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 27 cm |
|---|