| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.80 kg |
| Product hoogte | 108 cm |
| Product lengte | 69 cm |
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 108.50 cm |
| Verpakking lengte | 26.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.70 kg |
| EAN | 8717154586640 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Buggy, 5-puntsveiligheidsgordel met body protectors, Zon- en windkap, Boodschappenmand, Gebruiksaanwijzing |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 108 cm |
| Product lengte ingeklapt | 33 cm |
| Type buggy | Paraplu buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 4 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 26 cm |
|---|