Heerlijk op vakantie of even naar de oppas, Topmark Reisbed/Box Parker – 100×100 cm. is ideaal om mee te nemen. Hij is eenvoudig en snel op te zetten en uitgevoerd met gaas wat zorgt voor voldoende luchtcirculatie. Het reisbed wordt geleverd inclusief matras, wielen met rem, tas en verhoger. Door de wielen is het reisbed eenvoudig te verplaatsen. Bovendien geeft het zachte matras je kindje een welverdiende nachtrust. Hij heeft een binnenmaat van 95×95 cm. en draagt maximaal 15 kg.
Topmark Reisbed Parker
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 95 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.94 kg |
| EAN | 8717154585704 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | • Campingbedje • Opvouwbaar matras (2 cm dik) • Handige reistas • Bodemverhoger • Handleiding NL-EN-DE-FR-ES |
| Kleur | Grey |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |