Vooruitkijkend naar de toekomst van onze aarde, achteruitkijkend naar die kleine in zijn veilige fietsstoel. Beide belangrijk. Deze twee idealen heeft Urban Iki samengevoegd in de nieuwe, groene keuze; de Momigara bio-fietsstoeltjes. Dit nieuwe fietsstoeltje van Urban Iki bestaat voor een deel uit bio plastic, geproduceerd van rijstvlies. Dichtbij onze Japanse roots!
Het Urban Iki achterzitje is geschikt voor kinderen van 9 maanden tot 6 jaar (22 kg). De beste plek op de fiets voor de kleinste avonturiers. Ook geschikt voor e-bikes!
Pluspunten:
Stel voetsteunen, voetenbandjes en schouderbandjes met slechts één hand
Het Dutch Design stoeltje heeft een ergonomische gevormde kuip met zachte rondingen. Het Japanse golfpatroon aan de buitenkant geeft het stoeltje een unieke uitstraling. De zachte schouderbandjes en het waterdichte zachte kussen zorgen voor extra comfort. Stel voetsteunen, voetenbandjes en sluit de 5-punts veiligheidsgordel met slechts één hand. Klaar om op pad te gaan!
Monteer het fietszitje in slechts 5 minuten met het meegeleverde montagemateriaal
Voor jouw gemak kan het fietszitje in slechts 5 minuten worden gemonteerd. Het bevestigingsmateriaal worden meegeleverd met elk Urban Iki fietsstoeltje zonder extra kosten! Het Urban Iki achterzitje met frame montage is speciaal ontwikkeld voor fietsen zonder (geschikte) bagagedrager. Het Urban Iki achterzitje kan ook worden gemonteerd op de e-bikes.
Bespaar geld op een tweede fietszitje met een extra montageblok
Met een extra frame montageblok dat verkrijgbaar is als accessoire, kan het fietsstoeltje eenvoudig worden gewisseld tussen twee fietsen. Geld besparen op een extra stoel. Smart thinking!
Veilig, licht en comfortabel
De mooie en slanke belijning van het achterzitje maakt het zitje extra licht. Doordat de veilige 5-puntsgordel niet alleen over de borst maar ook over de beentjes gaat, is er geen ontsnappen aan! Een kind kan nooit wegdraaien onder de gordel uit. De sluiting van de gordel is wegklapbaar zodat er meer ruimte is om je kind in de stoel te zitten. Als het kindje eenmaal zit, kunnen het linker- en rechterdeel van de gordel afzonderlijk van elkaar in de sluiting geklikt worden. Hierdoor houd je altijd één hand vrij voor het onder controle houden van je fiets. Zo ga je veilig op pad!
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4 kg |
| Product hoogte | 24 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| Verpakking breedte | 363 mm |
| Verpakking hoogte | 260 mm |
| Verpakking lengte | 562 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5759 g |
| EAN | 4511890222510 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | Achterzitje, montagekader |
| Kleur | Haniwa Brown, Bincho Black |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |