Met het Urban Iki helmpje is het een feest om samen veilig op pad te gaan. Je kindje zit veilig in het fietszitje, of leert misschien zelf al fietsen. Het stijlvolle design van het Urban Iki helmpje maakt jullie avontuur helemaal compleet! Het lichtgewicht helmpje is te verstellen met een eenvoudige draaiknop zodat hij perfect op het hoofd van je kindje past. De Urban Iki helm M is geschikt voor kinderen met een hoofdomtrek van 51 tot 54 cm (vanaf ongeveer 4 jaar).
Pluspunten:
Stevig en lichtgewicht
De Urban Iki helm is gemaakt van hoge kwaliteit en heeft een uitstekende schokabsorberende werking. Door de harde buitenschaal te combineren met een lichtgewicht binnenkant hebben we het beste van beide werelden gecreëerd: extra stevig en licht in gewicht. De Urban Iki fietshelm voldoet aan de hoge kwaliteitseisen van de Europese norm EN1078.
Extra comfort
De kussentjes aan de binnenkant voelen comfortabel en zacht aan. Daarnaast ventileert het goed. De helm klik je dicht met de veilige en makkelijke gordelsluiting bij de kin.
| Product gewicht | 330 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 228 mm |
| Verpakking hoogte | 168 mm |
| Verpakking lengte | 272 mm |
| Verpakkingsgewicht | 514 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4511890227751 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Helm |
| Kleur | Inaho Beige |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | BMX, Elektrische Fiets, Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Kleding artikelnummer | Helm |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 54 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 50 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |