Met het Urban Iki helmpje is het een feest om veilig op pad te gaan met je kind. Het stijlvolle en subtiele design van het Urban Iki helmpje maakt jullie avontuur helemaal compleet! Het lichtgewicht helmpje is te verstellen met een eenvoudige draaiknop zodat hij perfect op het hoofd van je kindje past. De Urban Iki helm S is geschikt voor kinderen met een hoofdomtrek van 48 tot 52 cm (vanaf ongeveer 1,5 jaar).
Pluspunten:
Stevig en lichtgewicht
De in-mold constructie waarmee de Urban Iki helm is gemaakt zorgt ervoor dat de helm van hoge kwaliteit is en een uitstekende schokabsorberende werking heeft. Deze productiemethode biedt het beste van beide werelden: extra stevig en zeer licht in gewicht.
De Urban Iki fietshelm voldoet aan de hoge kwaliteitseisen van de Europese norm EN1078.
Extra comfort
De kussentjes met mesh voering aan de binnenkant voelen comfortabel en zacht aan. Daarnaast ventileert het goed en beschermt ook tegen vliegjes en vuil. De helm klik je dicht met de veilige en makkelijke gordelsluiting bij de kin.
| Product gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 144 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Verpakkingsgewicht | 348 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 4511890221216 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Helm |
| Kleur | Kurumi Brown |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
|---|---|
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | BMX, Elektrische Fiets, Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Kleding artikelnummer | Helm |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 48 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |