| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 4003318614644 |
| Verpakkingsinhoud | Helm ABUS Hyban 2.0 Signal + handleiding |
| Kleur | Signal Silver |
|---|---|
| Materiaal | Fiber |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 56-58 cm |
| Jaar | 2023 |
| Lijn | Hyban 2.0 Signal |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 5 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |