| Product gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 187 mm |
| Verpakking lengte | 349 mm |
| Verpakkingsgewicht | 830 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318614583 |
| Verpakkingsinhoud | Helm ABUS Hyban 2.0 Signal + handleiding |
| Kleur | Signal Black |
|---|---|
| Materiaal | Gel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 56-58 cm |
| Jaar | 2023 |
| Lijn | Hyban 2.0 Signal |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 5 |
|---|---|
| Doelgroep | Vrouwen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |