Comfortabel in gebruik: De vaginale douche is gemaakt van zacht, soepel en duurzaam premium siliconen. Zacht maar toch stevig en flexibel, om de meest comfortabele en soepele gebruikservaring te garanderen bij intieme verzorging.
Ergonomisch ontwerp: Onze vaginale douche is perfect voor een gemakkelijke en snelle reiniging voor uw intieme zone.
Klaar voor gebruik in enkele stappen:
Reinig beide delen grondig in oplossing van water en ontsmettingsmiddel voor het eerste gebruik. En grondig spoelen na elk volgend gebruik. Laat de douche vervolgens goed drogen. Zorg ervoor dat alle onderdelen droog zijn voordat u ze opbergt.
Kenmerken:
Specificatie:
Gegarandeerd privacy:
Pakket inbegrepen:
LET OP: Dit product mag alleen ongebruikt en ongeopend geretourneerd worden omdat het om een hygiënisch hulpmiddel gaat.
| Verpakking breedte | 119 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 246 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8719327772737 |
| Ingrediënten | Siliconen |
|---|---|
| Land van oorsprong | China |
| Fabrikant Naam | Wuhan Ruyang E-Commerce Co., Ltd. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Allergeneninformatie beschikbaar | |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Inhoud | 310 ml |
|---|