| Verpakking breedte | 208 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 392 mm |
| Verpakkingsgewicht | 130 g |
| EAN | 8720386849674 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Type zakken | Steekzakken |
|---|
| Kleur | Neon Lime |
|---|
| Maat kinderen | 116 |
|---|---|
| Maat op label | 116 |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
|---|
| Materiaal 1 | Polyester |
|---|---|
| Materiaal 2 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Fit | Regular Fit |
| Kleding artikelnummer | SS23KBN77505-257-4 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Met binnenbroekje | |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Taille hoogte | Regular Waist |
| Type mode | Mode |
| Type zwembroek | Zwemshort |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Model | XIK |
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Sluiting | Geen sluiting |
|---|