✓ Vang iedere druppel kostbare moedermelk op
✓ Eenvoudig in gebruik: Moedermelk gemakkelijk opvangen en afschenken, geen druppel die verloren meer gaat!
✓ Discreet & lichtgewicht: Zit soepel en comfortabel in iedere beha.
✓ Reguleer zuigkracht: Verhoog de zuigkracht door het indrukken van de vacuüm aan de voorzijde.
✓ Zacht & veilig: Gemaakt van zachte siliconen en food grade materiaal (BPA-vrij).
✓ Beschermd je tepel: Gemaakt van zachte siliconen zodat je tepel niet wordt belast.
✓ Altijd en overal: Draag de lekschaal waar en wanneer je maar wilt om kostbare verspilling te voorkomen.
✓ Specialist in Baby- en Zwangerschapsproducten
Als moeder ben je aan een prachtige reis begonnen, vol unieke ervaringen en bijzondere momenten. Borstvoeding is een van die momenten, wij bij Vulpes Goods® hebben het proces nu nog makkelijker voor je gemaakt. Steeds meer vrouwen kiezen tegenwoordig voor lekschalen en melkcollectors om hun borstvoedingservaring te optimaliseren. Hier zijn enkele redenen waarom deze Moedermelk opvangcup steeds populairder is geworden:
Wij begrijpen maar al te goed dat je als moeder/verzorgster je geliefde baby de beste verzorging wilt geven. Hier hoort het geven van waardevolle moedermelk natuurlijk bij. Daarom hebben wij een moedermelk opvangbak & lekschaal ontworpen met als doel jou als moeder zoveel mogelijk te ondersteunen en te ontlasten tijdens de prachtige reis van moederschap.
Onze melk collector is gemaakt van transparant en zachte siliconen zodat de lekschaal vrijwel niet zichtbaar is, comfortabel aanvoelt op de borst en je gevoelige tepels beschermd.
Daarnaast hebben wij de lekschaal zo ontworpen dat hij staand neergezet kan worden en je moedermelk dus veilig blijft. Ook is de moedermelk opvangcup zeer licht en compact zodat deze eigenlijk overal te dragen is. Ook wanneer je niet aan het kolven of borstvoeding aan het geven bent!
Kenmerken
| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 105 g |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 12.50 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 11.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720938984396 |
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val- en waterschade |
| Verpakkingsinhoud | 1x Vulpes Goods Melkcollector/Lekschaal 1x Handleiding Nederlands (via de mail) 1x Persoonlijke service |
| Kleur | Premium White |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Vulpes Goods B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Het opvangen van kostbare melk op een natuurlijke manier. |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Opslag condities | Droog bewaren onder kamertemperatuur |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Type borstkolf | Handmatig |
|---|---|
| Unique Device Identification | VG-8720938984396 |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |