| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 133 g |
| EAN | 5604415078446 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|