| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Verpakking breedte | 254 mm |
| Verpakking hoogte | 191 mm |
| Verpakking lengte | 333 mm |
| Verpakkingsgewicht | 815 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318869297 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Glacier Blue |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | M |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| MIPS | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Mannen |
| Geslacht | Mannen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |