| Verpakking breedte | 288 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 368 mm |
| Verpakking lengte | 313 mm |
| Verpakkingsgewicht | 820 g |
| EAN | 8714929161019 |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Geschikt voor wasbare luiers | |
|---|---|
| Inhoud luieremmer | 15 |
| Kinderslot | |
| Met bewegingssensor | |
| Met voetpedaal | |
| Type navulling | Standaard zakken |