De Babylonia Tricot-Slen Bamboo baby draagdoek is zachter dan het zachtste katoen met een luxueus gevoel. Bamboo is uiterst milieuvriendelijk, superzacht, ademend, hypoallergeen, antibacterieel en bevat een natuurlijke UV filter. Perfect voor de delicate huid van je kindje.
Belangrijkste kenmerken
| Verpakking breedte | 280 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1000 g |
| EAN | 5407005389645 |
|---|
| Kleur | Mellow Yellow |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|