De Bloom Fresco Pods Coconut White omvat zowel de grote als de kleine zitting voor de Bloom Fresco kinderstoel. Hiermee voeg je snel een persoonlijk accent toe aan je Bloom Fresco kinderstoel. En als je interieur verandert, past de kinderstoel zich gewoon aan! De 5-punts gordelset wordt meegeleverd in dezelfde kleur. Let op: alleen de kleine zitting is te gebruiken in combinatie met de zitverhoger.
Eigenschappen
- Gemaakt van hoogwaardig materiaal
- Geschikt voor de Bloom Fresco kinderstoel
- Voorzien van gordelopeningen
- Reinigen met vochtige doek
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 65 cm |
| Verpakking breedte | 75 cm |
| Verpakking hoogte | 0.50 cm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 4895165319878 |
|---|
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | 67% Polyester, 33% Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|
| Bodem met antislip |
|---|