De Bloom Fresco Starterkit Seadpods Midnight Black bestaat uit de grote en de kleine zitting voor de Bloom Fresco kinderstoel. Met de Bloom Fresco Starterkit geef jij in een handomdraai een persoonlijke touch aan jouw Bloom Fresco kinderstoel. Verandert jouw interieur? Dan verandert de kinderstoel gewoon mee! De 5-punts gordelset wordt meegeleverd in dezelfde kleur. Alleen de kleine zitting is te gebruiken in combinatie met de zitverhoger.
| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 4895165319762 |
|---|
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | 67% Polyester, 33% Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|
| Bodem met antislip |
|---|