| Product breedte | 21 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.188 kg |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 223 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 292 mm |
| Verpakkingsgewicht | 330 g |
| EAN | 7040351003667 |
|---|
| Kleur | Nordic Grey |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|