| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 431 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 494 mm |
| Verpakkingsgewicht | 990 g |
| EAN | 8715434065588 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|