| Product hoogte | 19 cm |
|---|---|
| Product lengte | 82 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 83 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.48 kg |
| EAN | 0074451111493 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bright Starts Comfort Cradling Babyschommel |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Verstelbare rugleuning |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
|---|---|
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
|---|
| Inklapbaar |
|---|