| Product hoogte | 90 cm |
|---|---|
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 45.80 cm |
| Verpakking hoogte | 14.80 cm |
| Verpakking lengte | 51.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.82 kg |
| EAN | 5902021527458 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Schommelstoel,carrousel met knuffels, afstandsbediening en meegeleverde AC-adapter |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verstelbare rugleuning |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Accu/batterij model | Penlite |
|---|---|
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 12 kg |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij code | AA |
| Inklapbaar |
|---|