| Product hoogte | 68 cm |
|---|---|
| Product lengte | 84 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 65 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.60 kg |
| EAN | 5902021528417 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Schommelstoel, afstandsbediening en AC-adapter. |
| Kleur | Donkerblauw |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verstelbare rugleuning |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Accu/batterij model | Penlite |
|---|---|
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 12 kg |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
|---|
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij code | AA |
| Inklapbaar |
|---|