Onze nieuwe lus-swing is uitgerust met veel moderne oplossingen om ouders bij dagelijkse zorg voor hun baby te helpen. Afgezien van melodieën en vijf slingerende snelheden heeft de lus-swing een opgenomen afstandsbediening. Bovendien heeft LOOP een spraakherkenningsmodus die de schommel schakelt wanneer de baby begint te huilen.
De belangrijkste kenmerken:
| Product hoogte | 90 cm |
|---|---|
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 64 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.10 kg |
| EAN | 5902021528400 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Schommelstoel,carrousel met knuffels, afstandsbediening en meegeleverde AC-adapter |
| Kleur | Grafiet |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verstelbare rugleuning |
| Fabrikant Naam | IKS 2 |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Accu/batterij model | Penlite |
|---|---|
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 12 kg |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij code | AA |
| Inklapbaar |
|---|