Lionelo Lilac is een plat opvouwbare wipstoel-schommelstoel met een zacht kussen van natuurlijke bamboestof. Het lichte, opvouwbare ontwerp is zeer gemakkelijk op te bergen en te vervoeren, omdat het opgevouwen weinig ruimte inneemt.
Dit is belangrijk, want naarmate het kind ouder wordt, groeit zijn nieuwsgierigheid naar de wereld en wil het deze aandachtiger observeren. De rugleuning kan worden aangepast aan de huidige voorkeuren van het kind, met de keuze uit liggende, half-liggende of half-zittende posities.
Een baby in de Lilac schommelstoel ontwikkelt zijn motoriek en evenwichtsgevoel doordat zijn eigen bewegingen de schommel in beweging brengen.
Het zachte kussen biedt optimale ondersteuning voor het hoofd en de wervelkolom. Het is bekleed met natuurlijke, hypoallergene bamboestof, een zacht materiaal dat aangenaam aanvoelt voor de gevoelige babyhuid.
Veiligheid wordt gewaarborgd door een driepuntsgordel met zachte bekleding, terwijl de aandacht van de baby wordt getrokken door de hangende speeltjes aan de speelboog. De speelboog kan indien nodig gemakkelijk worden verwijderd.
De antislipelementen voorkomen dat de wip verschuift en beschermen het oppervlak waar hij op zit ook tegen krassen.
De wipstoel Lilac is een veilige plek om te spelen en te ontspannen, waardoor ouders ook tijd hebben om zich met hun eigen zaken bezig te houden.
- Vanaf de geboorte tot het kind zelfstandig kan zitten
- Rugleuning verstelbaar in 3 standen
- Liggend, half-liggend en half-zittend
- Robuuste constructie
- Zacht kussen bekleed met bamboestof
- Natuurlijk, hypoallergeen materiaal
- Plat opvouwbaar
- Gemakkelijk te vervoeren en op te bergen
- Voor onderweg
- Afneembare speelboog met 2 speeltjes
Het kind kan de wip zelf in beweging brengen door zich erin te bewegen. Schommelen in de Lilac wipstoel helpt de baby ontspannen, omdat het doet denken aan de natuurlijke bewegingen van zijn moeder.
Een zacht, comfortabel en goed passend kussen biedt optimale ondersteuning voor je kind. Het ontwerp van de wipstoel is afgestemd op de verhoudingen van het kinderlichaam.
Hij is ook perfect voor kleinere appartementen, omdat hij weinig ruimte inneemt wanneer hij niet in gebruik is (plat opvouwbaar). Je kunt hem gerust meenemen op reis.
De hoek van de zitting kan worden aangepast aan de behoeften en stemming van de peuter - de rugleuning kan worden ingesteld op een liggende, half-liggende of half-zittende stand. Dit is een handige functie, want hoe ouder het kind wordt, hoe meer het de wereld wil ontdekken en bekijken.
Het zachte en comfortabele kussen is bekleed met natuurlijke, hypoallergene bamboestof die antibacteriële eigenschappen heeft. Dit ademende materiaal voelt prettig aan voor de tere babyhuid.
De aandacht van de peuter wordt getrokken door de 2 speeltjes die aan de speelboog hangen. Ze motiveren de peuter om zijn handjes uit te strekken en te oefenen. De speelboog kan eenvoudig worden verwijderd.
Voldoet aan norm: EN 12790-1:2023
WAARSCHUWING. Het product is geschikt voor
kinderen tot het moment dat ze proberen te gaan zitten
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 61 cm |
| Product lengte | 69.50 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 48 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
| EAN | 5903771720014 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | Ligstoel, kussen, hoofdband, 2 speeltjes |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Polyester, Plastic |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Schommelframe |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Wasvoorschrift bekleding | Machinewasbaar op 30°C |
| Accu/batterij code | Geen batterijen |
|---|
| Inklapbaar |
|---|