Zoals de omgelzing van een ouder
Deze Lionelo June Ait rocker immiteerd de natuurlijke, balancerende schommelbeweging. Het beweegt dankzij de natuurlijke bewegingen van de baby, waardoor het lichaamsbewustzijn en het vermogen om het evenwicht te bewaren wordt ontwikkeld.
Hygiënische hoes
De hoes van de Lionelo June Air rocker is gemaakt van een materiaal met een mesh weefsel, wat zorgt voor een perfecte luchtcirculatie. De stof voelt aangenaam aan en irriteert de tere babyhuid niet.
Een veilige plek om te spelen en te rusten
Een baby die in een schommelstoel is gewiegd, kan rustig uitrusten en de juiste positie behouden, maar wanneer hij wil spelen, heeft het product een afneembare hoofdband met twee speeltjes die het kind met succes zal voorzien van entertainment.
Gezondheid en veiligheid
Het Lionelo June Air-model is geprofileerd om het kind te helpen de juiste houding te behouden. De hoes van het product is gesneden om in de natuurlijke rondingen van het lichaam te passen, waardoor het gewicht gelijkmatig wordt verdeeld.
Je hoeft zich geen zorgen te maken over de veiligheid van jouw baby. De Lionelo June Air rocker is niet alleen uitgerust met een stabiele structuur, maar ook met 3-punts veiligheidsgordels en een zachte beschermers.
Gemak en functionaliteit
Dankzij de lichte gewicht heb je geen moeite om deze wipstoel te verplaatsen. Je neemt gem gemakkelijk mee op reis op op bezoek bij vrienden.
Je kunt Lionelo June Air op elk moment plat vouwen. Compact opvouwen zorgt voor efficiënt transport en probleemloze opslag.
Dit is niet alles
Het is een accessoire dat voorkomt dat de rocker beweegt tijdens het gebruik en beschermt de vloer tegen krassen.
Maak je geen zorgen over vuil - de hoes kan worden verwijderd en met de hand worden gewassen. Vanwege het gebruikte materiaal is dit de aanbevolen reinigingsmethode.
Specificatie
- Afmeting uitgevouwd:
46x70x51 cm
- Afmeting opgevouwd:
46x70x13 cm
FRAME: Staal en kunststof
STOF: Polyester
WAARSCHUWING. Het product is geschikt voor kinderen tot het moment dat ze proberen te gaan zitten.
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 51 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 74 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.80 kg |
| EAN | 5903771703260 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | Boei Hoofdband 2 speelgoed |
| Kleur | Grijs Air |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Polyester, Plastic |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | 12V |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Schommelframe |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Wasvoorschrift bekleding | Machinewasbaar op 30°C |
| Accu/batterij code | Geen batterijen |
|---|
| Inklapbaar |
|---|