| Product breedte | 54 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 100 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| EAN | 8058664079346 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1x Chicco Polly 2 Start kinderstoel |
| Kleur | caramel |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas |
| Inklapbaar |
|---|