| Product breedte | 33 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 94 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14.84 kg |
| EAN | 3220660317592 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1x Maxi-Cosi Minla |
| Kleur | Essential Blue |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Machinewasbaar op 30 graden |
| Inklapbaar |
|---|