| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Verpakking breedte | 16.10 cm |
| Verpakking hoogte | 11.50 cm |
| Verpakking lengte | 54.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.03 kg |
| EAN | 5425002062552 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Abnormaal gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Tent + stokken + tas |
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| eWaste | |
| Geschikt voor matras met breedte | 90 cm |
| Geschikt voor matras met lengte | 200 cm |
| Hoofdeind verstelbaar | |
| Inclusief bevestigingsmateriaal | |
| Type bodem | Geen bodem |
| Voeteneind verstelbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Verstelmechanisme | Handmatig |