De Deryan Infant Deluxe is onmisbaar.
Of je nu een dagje weg of op reis gaat, je neemt dit lichtgewicht campingbedje overal mee naartoe! De Deryan Infant Deluxe is erg gebruiksvriendelijk, compact en onwijs sterk door het aluminium framewerk. Binnen 2 seconden staat dit campingbedje stevig, waarna jij hem net zo snel inklapt.
Voordelen:
Stevig framewerk
Compact & lichtgewicht
Comfortabel 3D-Welcool matras
Zwaar campingbedje is verleden tijd
Kwaliteit
De Deryan Infant Deluxe is een absolute oplossing en vervanging voor onhandige en zware reis- of campingbedden. De Infant Deluxe bevat een stevig aluminium framewerk met tweezijdig slotsysteem.
Compact
De Deryan Infant Deluxe is een volwaardig campingbedje. Het weegt nog geen 3,0 kg en komt erg compact in een standaard meegeleverde draagtas. De Infant Deluxe bevat een 3D-Welcool matras. Dit vierlaags matras bevestig je middels klittenbandpunten aan de bodem. Ideaal om erin te spelen, slapen en chillen!
Anti-muggennet
Je kunt de bovenkant open laten of afsluiten middels een anti-muggennet. Dit anti-muggennet heeft een maaswijdte van minder
| Product breedte | 58 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.10 kg |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 81 cm |
| Verpakking breedte | 49.20 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.52 kg |
| EAN | 8720165618576 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd ingevouwen |
| Verpakkingsinhoud | Travel Cot tent, klamboe en tas |
| Kleur | Cream |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 100 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |