| Verpakking breedte | 11.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 17.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8711736563135 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Transparant, Rood |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-3 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |