De Difrax Natural Fopspeen Newborn biedt optimaal comfort en sluit perfect aan op het gezichtje van je baby. Deze speen is speciaal ontworpen voor pasgeboren baby’s en ondersteunt de natuurlijke zuigbehoefte vanaf de eerste levensdagen.
Pluspunten van de Difrax Natural fopspeen:De Difrax fopspenen zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren, printjes en maten: Newborn, 0–6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 18+ maanden. Het schildje en zuiggedeelte groeien mee met de leeftijd van je kindje. De Newborn-variant is ook geschikt voor premature baby’s.
Verschil tussen Natural, Dental en DynamischAlle Difrax fopspenen hebben een speciaal vlindervormig schildje dat het neusje vrijhoudt. Het verschil zit in de vorm en functie van het zuiggedeelte:
Ieder kindje heeft zijn eigen voorkeur. Alle drie de varianten zijn even verantwoord – afhankelijk van wat jouw baby prettig vindt. Weet je het nog niet? Dan is de Natural of Dynamische fopspeen een goed startpunt.
Fun fact: In sommige delen van Nederland wordt een fopspeen ook wel een fiep, tutje of tutter genoemd!
Gebruiksadvies:| Verpakking breedte | 8.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 9.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8711736552368 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-3 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Personage | Geen personage |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |