De gekleurde Newborn Natural Difrax fopspenen laat het gezichtje van je baby nog meer stralen.
Difrax fopspenen zijn er in allerlei verschillende kleuren en printjes waarmee jij als trendy ouder makkelijk kunt variëren.
Difrax Natural fopspenen zijn verkrijgbaar in 5 maten: Newborn, 0 tot 6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 18+ maanden. De zuiggedeeltes en schildjes van onze fopspenen worden steeds een maatje groter en veranderen mee met de leeftijd van je kindje. Onze Newborn speentjes zijn ook te gebruiken voor premature baby'tjes.
Dental of Natural?
De Natural fopspeen heeft een bol, symmetrisch zuiggedeelte dat beide kanten op gebruikt kan worden, ideaal voor baby’s die borstvoeding krijgen.De Dental fopspeen heeft een platte onderkant voor extra grip en ondersteunt de tong-, kaak- en gehemelteontwikkeling.Beide spenen hebben een speciaal schildje om het neusje vrij te houden. Twijfel je over welke je moet kiezen? Begin dan met de Natural.
Fun fact: Wist je dat in bepaalde delen van Nederland een fopspeen ook wel een fiep, tutje of tutter wordt genoemd?
Gebruiksadvies:
| Verpakking breedte | 8.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 19.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8711736016631 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | River|Mist|Spring|Sunrise (Blauw/Grijs/Geel/Oranje) |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-3 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Personage | Geen personage |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |